Ataşehir Düğün Salonları Salon Yıldızay

SALON YILDIZAY Düğün Davet Balo Salonu

02165774042

içerenköy Mahallesi Huzur Hoca Caddesi Savaş Sokak No 15 Ataşehir istanbul

Yenilenen Dekorasyon ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları ata ehir d   n salonlar  salon y ld zay

Yenilenen Dekorasyon

2020 Yılına Yenilene Dekorumuz İle Kaliteli Mimariyi Göz Önüne Seriyoruz.

Geniş Pisti ve Ferah Oturma Düzeni ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları i erenk y d   n salonlar  salon y ld zay

Geniş Pisti ve Ferah Oturma Düzeni

Geniş Oyun Pist Alanı ve Ferah Oturma Alanı Sunuyoruz

Ataşehirde Kına Mekanı Arayanların Tercihi ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları ata ehir k na mekanlar  salon y ld zay

Ataşehirde Kına Mekanı Arayanların Tercihi

Kına Geceleri Çok Eğlenceli Geçiyor. Hem Ekonomik Hem Kaliteli Hizmeti 

Ataşehir Düğün Salonları

Ataşehir Düğün Salonları İçerisinde Yer alan Salon Yıldızay Kendine Has Hizmeti ve Sosyal Kullanım alanları İle düğün nişan kına etkinliklerinde misafirlerin rahatlığını ön planda tutacak alt yapı ve hizmetlere yer vermektedir. Ataşehir düğün salonu fiyatları araştırmalarında salon yıldızay hafta içi 2.200 ₺ den başlayan fiyatlar ile kına etkinliklerine uygun fiyat politikası ile imkan sunmaktadır. düğün paketleri 5.500 ₺ den başlayan fiyatlar ile her bütçeye uygun gün ve zaman dilimi sunmaktadır. fiyatlar 2020 yılı sonuna kadar yapılacak programlar için geçerlidir. 

Hizmetlerimiz

ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay dugun organizasyonu
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay nisan mekani
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay kina
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay dini dugunler kapak
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay sunnet kapak
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay toplanti kapak

ataşehir düğün salonları içinde yeni bir düğün mekanı olan salon yıldızay 2015 yılından bu zamana binlerce kişiye ev sahipliği yaparak en güzel anların ailelere mutlu bir tebessüm bıraktığı ikinci evimiz dedirtmenin gururu ile evlenecek çiftleri ve ailelerini ağırlamaya devam etmektedir. İSDTO (istanbul düğün salonları ve toplantı salonları odası) resmi oda üyesi olarak kurumsal ticari ünvanı ile hizmet etmektedir. 

Daima Genç dinamik Yöneticileri ile Çalışan Salonumuz Yenilikçi Geliştirici Ruhu İle Salonda Sürekli Olarak Revizyonlar Yaparak Moda Trend Ne Var İse onu uygulayarak müşterilerin dilek ve isteklerine cevap vermektedir. ailelerin her türlü organizasyon taleplerini geri çevirmeden misafirlere ikramlarından güleryüzlü hizmet ortamında konforlu ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Menülerimiz

Ataşehir Düğün Salonları

ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay pastali menu
ataşehir düğün salonları Ataşehir Düğün Salonları salon yildizay yemekli menu

Ataşehir de düğün salonu fiyatları araştırması yaparken salon yıldızay kalitesi ve uygun fiyatlarını mutlaka sormadan geçmeyiniz. otel konforunda tüm imkanları ile misafirlerinize rahatlığı yaşatıyoruz.

ataşehir kına mekanları aramalarında salon yıldızay kına gecelerine özel indirimler ile sizlere uygun fiyatlar ile kına yapma imkanı sunmaktadır. 2200 ₺ den başlaya 2020 kına gecesi fiyatlarından faydalanın. 600 kişilik kapasiteye sahip salonumuzda pandemi sürecinde yeni yaptığımız 2. salonumuzu da şimdiki salonumuza destek vermesi adına iki salon tek program olarak hizmette kullanmaktayız. kalabalık düğünler için her türlü misafir ağırlama imkanımız mevcuttur.

ataşehir ucuz düğün salonu arayan değerli müşterilerimize ucuza nasıl düğün yapılır? sorularına cevaben, her sezonun kendine göre fiyatları mevcuttur. mesela en ucuz düğün nişan kına yapabilirim diye düşünenler için tavsiyemiz kış ayları olacaktır. mesela aralık sonu ocak ve şubat aylarında %40 gibi indirimlerden yararlanarak salon kiralama şansına sahipsiniz. ataşehirde salonlar içinde uygun fiyatlar gözeterek arama yaparsanız tüm komşu salonlarda aşağı yukarı yaklaşık fiyatları alacağınıza emin olabilirsiniz. düğün salonları odaya bağlı olarak çalıştığı için eskisi gibi serbest piyasada değil fiyat listeli kategoriye göre fiyatları belirli şekilde sunulmaktadır. 

içerenköy düğün salonları içinde yer alan yüksek kapasiteli ve geniş cafe alanı ile misafirlerin konforunu ön planda tutan salon yıldızay  da misafirlerinizin rahatlığı bizim için önemlidir. şöyle ki sohbetli düğünler için mahremiyet konusu açısından kadınların ve erkeklerin ayrı bölümlerde yer alacağı şekilde salonumuzu perde ile bölme imkanı sayesinde sohbetli düğün programlarını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. 2 adet giriş ve çıkış kısmı bulunan salonumuzda bir yerden erkekler ve bir yerden kadınların girişine imkan sunarak bu hizmeti özel olarak yaptığımızı belirmek isteriz. 

kayışdağı düğün salonları aramalarında yine salon yıldızay karşınızda 🙂 Neden mi? 2015 yılından bu zamana yenilikçi anlayışı ile düğün nişan sünnet kına gecesi ve sohbetli dini düğünleri kalitesi ve lüx hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz. her düğünden sonra daha da büyüyerek ailemizi sizler sayesinde genişletmekteyiz. güleryüzlü hizmet edilince güler yüzlü insanların dostluğu artmaktadır bizler için. istanbul düğün mekanları içinde kısa zamanda insanların gözünde iyi bir noktada olmaktan gurur duymaktayız. 8 katlı binamızın teras katında bulunan 150 m2 kullanım alanına sahip gelin damat odasında vip otel rahatlığı ile çiftlerimizi ağırlamaktayız. ada ve deniz manzaralı terasta bulunan odamızda klima televizyon ( tv de salonun içinde bulunan kameraların görüntüsü ile salon canlı olarak izlenmektedir.) size tahsis edilen şef garson programın başından sonuna kadar size hizmet etmektedir. rahatlığınız misafirleriniz kadar bizim için değerlidir.

Ataşehir Düğün Salonları içerenköy huzur hoca caddesi savaş sokak no 15 de hizmet vermektedir.

02165774042

mywebtr