Hakkında

Ana Sayfa / Hakkında

AraUstaGelsin den Herkese Merhabalar.

2017 Kasım Ayında Yayın Hayatına Başlayan Web Sitemiz Türkiye de Hizmet Sektöründe Başarısını ispatlamış İşinin Ustasıyım Diyen Herkes İçin gelişmiş Php Yazılım Teknolojisi ve Seo Uyumlu Alt Yapısı Sayesinde Sitemizde Üye Olup İlan Veren Profillerin Google ve Yandex Arama Motorlarından Gelen Arama Trafiği Sayesinde Müşterilerin Sizlere Ulaşması Artık Çok Daha Güçlüdür.

  • Herkes Üye Olabilirmi ? 18 Yaşını Doldurmuş Bireyler ve Kurumsal Kimliği Olan Firmalar Araustagelsin.com a üye olabilirler.
  • Sistem Nasıl Çalışıyor ? araustagelsin.com da öncelik ile üye olmanız gerekmektedir. reel kişi olduğunuzu belirtmeniz adına üye olurken kullandığınız mail adresinize gelen link ile üyeliğini doğrulayarak aktif etmeniz gerekmektedir. sonrasında siteye üye girişinizi yaparak üst menüde yer alan ilan ekle seçeneğini tıklayarak artık ilan vermeye başlayabilirsiniz.?
  • Nasıl İlan Verebilirim? ilan ekle butonunu tıkladıktan sonra , ilan paketi seçerek ücret adımını atlıyoruz.açılan ilan formunu eksiksiz olarak doludurunuz, ilk önce ustası olduğunuz kategoriyi seçmelisiniz, sonra size müşterinizin ulaşacağı Telefon numaranızı giriyorsunuz, e posta adresi ve varsa web site adresinizi yazınız, firmanızın kuruluş yılı yada kaç senesinden beri ustalık yaptığınız yılı yazınız. yaptığınız işlerin fiyat aralığını belirtiniz. mesela 150 ₺ - 1000 ₺ arası gibi, Adres bilgileri kısmından ülke seçeneğini tıklayınca Türkiye çıkacak seçiniz. altın da şehir yazanı tıklayıp yaşadığınız şehri seçin 2. şehir seçeneğini tıklayarak ilçenizi seçiniz. ( NOT EĞER LİSTEDE ŞEHİR YADA İLÇENİZ EKLİ DEĞİL İSE destek@araustagelsin.com a mail atarak bildirim yapınız hemen ilçeyi ekleriz) hemen altında adres yazan kısıma resmi ikamet adresi firma adresinizi yazınız. ilanlarınız haritalı olarak konum bilgisi göstermektedir. adresi yazdıktan sonra kırmızı buton Haritada Gösteri Tıklayınız. formun bu kısmını doldurduktan sonra hemen sağ tarafta üstte Genel Bilgiler kısmına geçiyoruz. artık ilan içeriğimizi oluşturacağız. Başlık Bölümüne İlan başlığınızı yazını Örnek "Samsunda Kombi Servisi" Açıklama Kısmına yapacağınız ustalığınız ile ilgili uzunca bir metin yazınız, örnek verelim: samsunda kombi servisi işini 2001 yılından bu yana profesyonelce yapıyoruz. firmamız kombileriniz için yıllık bakımlarda garantili işçilik ile hizmet vermektedir. Gibi bir yazı yazıyoruz. Hemen Altına Etiketler Bölümüne profilinizin anahtar kelimelerini yazıyorsunuz. Örnek:" samsun,da,kombi,servisi,fiyatları " gibi kısa kelime şeklinde aralarında virgül boşluk olmadan yazıyoruz. Seçkin Görüntü Olarak Galerinize herkesin ilanınız da göreceği bir fotoğraf yükleyiniz. 
  • EVET İLAN HAZIRLAMAMIZ BU ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR. EN ALT ORTADA KAYDET BUTONUNA TIKLIYARAK ARTIK ÖDEME BİLGLERİ EKRANINI GÖRECEKSİNİZ. ORADA BULUNAN BANKA BİLGİLERİNE HAVALE YADA EFT YAPARAK İLANINIZI AKTİF EDEBİLİRSİNİZ.
  • HER İLANIN 1 AYLIK ÜCRETİ ÖDENMESİ İLE AKTİF EDİLİR.
  • KATEGORİ VİTRİNİ YANİ ANA SAYFADA İLANINIZIN GÖRÜNMESİNİ İSTERSENİZ DOPİNG ÜCRETİ ÖDEYEREK İLANINIZIN SAYFADA ÖZELLİKLİ OLARAK GÖRÜNMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 

Telefon : 0555 105 11 11

Mail : destek@araustagelsin.com

  İletişim
Mywebtr Bilişim

34040 Ataşehir

Tel : + (90) -555 105 11 11
Mail : destek@araustagelsin.com
Çalışma Saatleri : 9:30 - 16:00

  About

Sosyal Platformlarda AraUstaGelsin.com

Site Haritası
site haritasını Göster
  Giriş

Türkiye nin En Geniş Usta Profiline Sahip Arama Ağları 81 şehiri Kapsayan Profesyonellerin Tercihi AraUstaGelsin.com Sizlere Daha Fazla İş Fırsatı Sunuyor